Інформація про обмеження


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО
Авторське право на даний веб-сайт і його зміст належать компанії WRS. Копіювання, відтворення, передача, завантаження, публікація та розповсюдження всіх текстів, зображень, графіки, емблем та логотипів, а також поєднань і груп вищезгаданих об'єктів, так само як і вихідного тексту програм і самого програмного коду в цілях інших, ніж особисті без попередньої письмової згоди WRS ЗАБОРОНЕНО.

Дані умови поширюються на всіх відвідувачів сайту. Користування сайтом означає згоду користувача з даними правилами. Компанія WRS зберігає за собою право змінювати правила на власний розсуд. У разі порушення встановлених правил, компанія WRS залишає за собою право використовувати по відношенню до порушника всі передбачені законом засоби захисту своїх прав.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Ми намагаємося, щоб опублікована на сайті інформація була свіжою, повною і точною.

Сайт і всі дані, включно з текстами, назви, малюнки і графіку, логотипи, емблеми, посилання, значки та інші матеріали (без обмеження) надаються "ЯК Є" з урахуванням доступності без яких би то не було підтверджень і гарантій щодо точності представлення. Ми не гарантуємо точність і повноту представлених на сайті даних, а також безперебійну роботу сайту, відсутність на серверах вірусів і помилок в програмах.

Всі ціни і конкретні цінові пропозиції, представлені на даному сайті, можуть змінюватися без попереднього повідомлення на розсуд компанії WRS.

WRS не несе ніяких зобов'язань ні перед ким за шкоду, яка може бути завдана в результаті використання інформації з сайту, а також збитки, які виникли внаслідок використання або втрати доступу до даних, а також за втрату даних, що виникають в результаті використання або в зв'язку з використанням даного сайту.

Ми також не несемо відповідальність за претензії до функціональності і доступності сайту.

ТОВАРНІ ЗНАКИ
Всі назви, зображення та емблеми, які стосуються компанії WRS, є зареєстрованими товарними знаками. Всі назви торгових марок, продуктів, послуг і компаній, що містяться на сайті, є зареєстрованими торговими марками або найменуваннями відповідних правовласників. WRS не надає дозвіл на їх використання кому б то не було. Таке використання може розглядатися як порушення прав власників.

ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ
WRS не несе відповідальності за точність, доступність і достовірність інформації інших компаній, посилання на сайти яких можуть знаходитися на даному сайті. WRS також не несе відповідальності за зовнішні сайти, що посилаються на даний.

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ САЙТУ ЗАХИЩЕНА АВТОРСЬКИМИ ПРАВАМИ. ІНФОРМАЦІЯ З ЦЬОГО САЙТУ МОЖЕ БУТИ ВІДТВОРЕНА НІ В ЯКІЙ ФОРМІ І ЖОДНИМИ ЗАСОБАМИ, КРІМ ЯК З ПОПЕРЕДНЬОГО ПИСЬМОВОЮ ЗГОДОЮ WRS. ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ЗМІНЮВАТИ, КОПІЮВАТИ, ПОШИРЮВАТИ і ОПУБЛІКОВУВАТИ БУДЬ-ЯКІ  ФРАГМЕНТИ ІНФОРМАЦІЇ З ЦЬОГО САЙТУ, У ТОМУ ЧИСЛІ ЛОГОТИПИ, ЕМБЛЕМИ, ПОСИЛАННЯ ТА ІНШІ МАТЕРІАЛИ З МЕТОЮ ІНШИХ, НІЖ ОСОБИСТІ. БУДЬ-ЯКЕ НЕЗАКОННЕ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ З САЙТУ СПРИЧИНЯЄ ЗА СОБОЮ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВУ, АДМІНІСТРАТИВНУ, КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ. ЗАБОРОНЕНО ЗДІЙСНЕННЯ БЕЗ ДОЗВОЛУ Wе R.SUPPLY ДІЙ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗНЯТТЯ ОБМЕЖЕНЬ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ, ВСТАНОВЛЕНІ ШЛЯХОМ ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ.