Річне технічне обслуговування

Ефективність роботи обладнання залежить не тільки від досконалості конструкції, багато в чому вона визначається якістю технічного обслуговування в процесі експлуатаії.

Компанія ТОВ "Ві Ар Саплай" пропонує Вам послуги по річному (разовому) технічному обслуговувані верстатів сучасними методами та прийомами. Регулярне проведення річного (разового) технічного обслуговування дозволяє довше зберігати працездатність обладнання, своєчасно виявив які-небудь несправності.

Заявку на проведення річного (разового) технічного обслуговування можна прислати на пошту або заповнити форму Зворотнього зв'язку. В заявці потрібно вказати точну назву верстата, його серійний номер, в також Ваші побажання по термінам проведення робіт. Після обробки заявки Вам буде надана повна вартість річного (разового) технічного обслуговування та запропонована конкретна дата віїзду інжинера.  

Також Ви можете обрати програму щоквартального та піврічного техобслуговування обладнання. Всі роботи проводять відповідно вимогам та рекомендаціям завода-виробника.

ВИД ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

ВАРТІСТЬ

Програма щоквартального техобслуговування

Від 700 грн.

Програма піврічного техобслуговування

Від 1300 грн.

Програма річного техобслуговування

Від 3000 грн.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

  • вартість вказана без урахування вартості комплектуючих, а також транспортих витрат та витрат на відрядження при установці обладнання за межами Києва;

  • ремонтні роботи в неробочий час оговорюються окремо (відповідно встановленим розцінкам компанії).