Последние новости компании WRS – Украина

На склад прибули новинки від STALEX
На склад прибули новинки від STALEX:

   Багатофункціоналні ручні ножиці STALEX MMS-4

Верстат призначений для різання металевого листа, використовується для дрібносерійного виробництва на різних підприємствах в металообробних галузях. Оброблює сталь товщиною до 2,0 мм або нержавіючу сталь 1,5 мм. Детальніше.

     Ножиці ручні ричажні STALEX HS-8

Міцний універсальний різьбяр для листової, смугової сталі і круглого прутка. Верстат здатний різати круглі заготовки діаметром до 13 мм, листову сталь товщиною до 4 мм і смуги розміром до 30х4 мм. Ножиці оснащені міцним притиском, регульованим по висоті і високоякісними ріжучими ножами. Детальніше.


   Прес рейковий STALEX AP-3

Використовується в ремонтних і виробничих цілях. Завдяки високоякісним зубах, прес дозволяє випресувати підшипники, втулки і різні інші деталі невеликої висоти. Посилена Т-подібна конструкція з щільного металу не деформується в процесі роботи. Зусилля з рукоятки на шток передається за допомогою зубчастої шестерні. Важіль переміщається всередині осі обертання, збільшуючи або зменшуючи плече. Це дозволяє розвивати зусилля на виході до 3 т. Детальніше.

 Прес рейковий STALEX RAP-2

Посилена Т-подібна конструкція з щільного металу не деформується в процесі роботи. Зусилля з рукоятки на шток передається за допомогою зубчастої шестерні. Модель оснащена маховиком обертання, що відповідає за швидке вертикальне переміщення штока. Детальніше.

Возврат к списку