Новини компанії

Програма Trade-in від компанії Ві Ар Саплай: ВИ нам вживаний листозгин, МИ вам новий зі знижкою -20%


баннер для WRS (35).png

Програма Trade-in від компанії Ві Ар Саплай - це можливість отримати з великою знижкою абсолютно новий листозгин Тарсо замість вашого старого листозгину. Завдяки цій програмі ви маєте змогу оновити застаріле обладнання та підвищити ефективність свого виробництва не витрачаючи час та гроші на ремонт та заміну зношених вузлів.

Як працює програма Trade-in? 

Якщо ви бажаєте обміняти вживаний листозгин на новий зі знижкою -20%, зателефонуйте до нас за тел. +38 (067) 467-9420, +38 (067) 467-9403. Ми оговоримо умови програми та підберемо вам нове обладнання з нашого каталогу листозгинів Tapco (https://tapco.com.ua/catalog/manual/). 

Які умови програми Trade-in?

1.      Під програму Trade-in підпадає будь-який листозгин Tapco з нашого каталогу, який клієнт може придбати зі знижкою -20% в обмін на свій старий верстат.
2.      Приймати участь в програмі Trade-in можуть тільки власники обладнання. Верстат на момент обміну повинен бути вільний від будь-яких прав на нього третіх осіб (умова для юридичних осіб).
3.      До обміну ми приймаємо після візуального огляду по фото:
- листозгини в робочому стані;
- повністю укомплектовані;
- частково укомплектовані;
- в не робочому стані.
4.      Можливий обмін станини на станину, обмін верстата укомплектованого ножем на ідентичну комплектацію нового верстата або без ножа тощо.
5.      Доставка листозгинів для наших клієнтів БЕЗКОШТОВНА – ми повністю оплачуємо доставку вживаного листозгина від складу перевізника до нас та доставку нового верстата до складу перевізника клієнта. Єдина умова – доставка здійснюється тільки службою доставки «Делівері» (https://www.delivery-auto.com/).
6.      Купівля нового листозгина зі знижкою -20% здійснюється тільки після того, як ми отримаємо вживаний листозгин від клієнта.
7.      Знижка -20% на купівлю нового листозгина надається, якщо робоча довжина вживаного листозгина буде ≥ від робочої довжини нового верстата. Якщо ви бажаєте обміняти вживаний листозгин з меншою робочою поверхнею на новий верстат з більшою робочою поверхнею, то знижка на купівлю нового верстата буде складати -15%.

Для отримання детальної інформації про можливість обміну вашого вживаного листозгина за програмою Trade-in, зв’яжіться з нами:                                               
e-mail: z@5071176.com
тел.: +38 (067) 467-9420 (Viber)
тел.: +38 (067) 467-9403 (Viber)


Возврат к списку