Блог WRS - Україна

ELF NeonLine - це поєднання кращої якості класичного неону і технологічних переваг світлодіодів
Ми пропонуємо вам 7 кольорів ELF NeonLine фронтального і бічного світіння - білий, синій, червоний, жовтий, зелений, рожевий і RGB
Правильний вибір верстатів ЧПУ при обмеженому бюджеті

На сьогоднішній день, ринок України переповнений пропозиціями різних компаній недорогими, доступними за ціною верстатами з ЧПУ

Виробництво фрезерно-гравірувального устаткування з ЧПУ TigerTec

Компанія TigerTec (Китай) займається виробництвом і постачанням фрезерно-гравірувального устаткування з ЧПУ з 2009 року в партнерстві з США в місті Цзинань.

Гнучкий світловий шнур ELF NeonLine

ELF Neonline - справжня знахідка для рекламно-виробничих компаній, яка дозволить відновити виробництво рекламних вінтажних вивісок, але на більш високому технічному рівні, а також вийти на нові ринки, пов'язані з архітектурним освітленням будівель і оформленням міських свят.


Як вибрати листозгинальний верстат? Кілька простих порад

Для гнучки металевих листів використовують спеціальне обладнання - листозгинальні верстати.

Управління світлом

Для створення динамічного освітлення, сьогодні використовують різні варіанти управління світлом, які здатні дати повний контроль над освітлювальною технікою та виконують певні функції при необхідності.

MultiCam

Компанія MultiCam (США) широко відома в усьому світі як виорбник високоякісних і надійних верстатів та планшетних плоттерів, а також автоматизованих систем для лазерного, плазмового і гідроабразивного розкрою.

Обладнання для згинання та різання металу Tapco

Верстати для гнуття, профілезгинальне обладнання, листозгини ручні необхідні всім підприємствам, чия робота так чи інакше пов'язана з обробкою металевих листів.

Світлодіодна стрічка ELF

Світлодіодна стрічка представляє собою шлейф з SMD - діодів, розташованих на тонкій, гнучкій платі в 1-2 ряди.


Новости 1 - 20 з 25
Початок | Попередня | 1 2 | Наступна | Кінець